Kamil i Paulina Jędrusik

Specjaliści od podnoszenia wartości mieszkań w kamienicach

Notka biograficzna

Kamil i Paulina w ciągu ostatnich 2,5 roku przeprowadzili blisko 50 transakcji kupna i sprzedaży mieszkań we Wrocławiu. Wyspecjalizowali się w lokalach w kamienicach. Potrafią przeprowadzić trudne remonty, wymagające niestandardowego podejścia, radzenia sobie z nieprzewidzianymi sytuacjami, a ich działania zawsze znacząco podnoszą wartość nieruchomości (co zapewnia ponad przeciętny zysk z transakcji).

W ciągu swojej kariery sprzedali nieruchomości za ponad 10 000 000 zł. Roczna stopa zwrotu z przeprowadzonych inwestycji sięga 174%.

Pierwszą nieruchomość na flipa kupili za… kredyt gotówkowy. Dzisiaj są współtwórcami spółki inwestycyjnej Nadlan Sp. z o.o. sp k., w której, oprócz flipów, realizują swój pierwszy projekt deweloperski.

W zeszłym roku stworzyli projekt „Kamienice 2016”. Dzięki niemu poznali tajniki inwestowania w mieszkania mieszczące się w kamienicach, które są trudnym i niestandardowym segmentem rynku nieruchomości. Na równoległych flipach mają około 10 mieszkań. W biznesie kierują się zasadą pracy zespołowej oraz strategią błękitnego oceanu  – kreowania własnej niszy biznesowej.

Swoją wiedzę przekazywali innym inwestorom na kursach MBA szkoły ASBIRO, spotkaniach Stowarzyszenia Mieszkanicznik oraz jako współtwórcy książek i warsztatów o inwestowaniu w nieruchomości.

Tytuł prezentacji na szkoleniu „Handel mieszkaniami 2017”:

Jak zarabiać na kupnie i sprzedaży mieszkań w kamienicach

Podzielą się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem:

  • Dlaczego flip mieszkania w kamienicy generuje do 100% większy zysk niż mieszkania w bloku?
  • Jak sprzedać mieszkanie w starej kamienicy w cenie… nowego mieszkania u dewelopera?
  • Co sprawia, że mieszkanie w kamienicy ma tak duży potencjał inwestycyjny i jak go znaleźć?
  • Dlaczego taka  inwestycja jest obarczona znacznie  większym ryzykiem?