Grzegorz Grabowski

Założyciel biura księgowego wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości

Notka biograficzna

Współwłaściciel biura rachunkowego wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości. Jego firma obsługuje wielu klientów prowadzących handel lokalami mieszkalnymi, a także najem, podnajem i inne formy zarabiania na nieruchomościach. Sam inwestuje w mieszkania na wynajem, ale na swoim koncie ma również flipy.

Grzegorz jest wieloletnim praktykiem rynku nieruchomości, rozliczeń najmu i transakcji związanych z lokalami mieszkalnymi.
Grzegorz jest autorem bloga Wynajmistrz.pl – serwisu o wszystkim, co jest związane z nieruchomościami mieszkalnymi, z naciskiem na informacje praktyczne, ułatwiające życie inwestorom.
Jest twórcą i współwłaścicielem biura rachunkowego wyspecjalizowanego w obsłudze rynku nieruchomości. Rozliczają dla klientów, inwestorów w nieruchomości, handel lokalami, najem, podnajem oraz pośrednictwo. 
Grzegorz to także autor książki “Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny“, która rozeszła się już w nakładzie kilku tysięcy egzemplarzy.
Jest członkiem założycielem oraz członkiem Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”, a także ekspertem Stowarzyszenia od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami.
Tytuł prezentacji na szkoleniu „Handel mieszkaniami”:
Jak rozliczać handel mieszkaniami (formy działalności, podatek dochodowy, VAT, kasa fiskalna)