Wojciech Woźniczka

Specjalista od negocjacji, autor książki o negocjowaniu

Notka biograficzna

Od ponad 10 lat wspiera firmy i osoby prywatne w negocjacjach i sprzedaży. W jego szkoleniach wzięło już udział ponad 6000 uczestników z przeszło 50 firm. Prowadzi specjalistyczne szkolenia dla inwestorów w nieruchomości, dzięki którym zaoszczędzili oni już setki tysiące zł. Sam również inwestuje w mieszkania.

Zdobywca prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2013 roku. Certyfikowany Międzynarodowy Coach ICC.
Autor książki „NEGOCJUJ! Czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach.”
• Pracując w Banku budował strategie sprzedaży i negocjacji w podległych Oddziałach i kierował sprzedażą kluczowych produktów.
• Na co dzień sam inwestuje oraz uczestniczy i wspiera swoich klientów w negocjacjach na rynku nieruchomości.
• Ściśle współpracuje z grupą firm zajmujących się doradztwem dla developerów oraz pośrednictwem na rynku nieruchomości.
• Wspólnie z Piotrem Hryniewiczem prowadzi jedyny w Polsce specjalistyczny trening negocjacji dla osób inwestujących w nieruchomości.
Prowadził szkolenia ze sprzedaży i negocjacji dla największych firm w kraju, m.in. dla PKO BP, PZU, Tesco Polska, Alior Banku, Getin Noble Banku, UPC Polska, Tchibo, Open Finance, Leroy Merlin i wielu innych.
Tytuł prezentacji na szkoleniu „Handel mieszkaniami”:
Jak kupić mieszkanie kilkadziesiąt tysięcy taniej dzięki negocjacjom