Prelegenci szkolenia o handlu mieszkaniami (19 maja 2018)

Z dużym doświadczeniem rynkowym, ale także chęcią i umiejętnościami dzielenia się swoją wiedzą

Paweł Czerwiński

Paweł Czerwiński

Ekspert od wyszukiwania okazji i błękitnego oceanu

W branży nieruchomości Paweł jest znany jako specjalista od wyszukiwania okazji rynkowych. Stosuje zarówno metody tradycyjne (licytacje, przetargi, ulotki, ogłoszenia) jak również własne autorskie rozwiązania. Wykorzystuje swoją technologiczną przeszłość, żeby zaprząc do wyszukiwania okazji zaawansowane technologie. Gorący zwolennik strategii błękitnego oceanu, który wiecznie poszukuje/kreuje nowe pomysły, do których nie dotarła jeszcze konkurencja.

Obecnie nie pracuje zawodowo i zajmuje się tylko nieruchomościami. Przede wszystkim z sukcesem obraca nieruchomościami, od najtańszych mieszkań do luksusowych apartamentów i domów, poprzez klasyczny zakup i sprzedaż, cesje umów od developerów oraz sprzedaż okazji innym inwestorom. Zwolennik akcji „Pokaż akt”, w ramach której pokazuje akty notarialne – za ile kupił oraz za ile sprzedał daną nieruchomość.

Jeremiasz Gorzędowski

Jeremiasz Gorzędowski

Remonty to jego specjalność

Prowadzi spółki działające w obszarze inwestycji mieszkaniowych w woj. łódzkim, lider łódzkiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Wynajmuje własne mieszkania, zarządza mieszkaniami klientów, podnajmuje, przeprowadza remonty, flipuje. Posiada szerokie doświadczenie w remontowaniu, a następnie wynajmowaniu każdego rodzaju mieszkania – od kawalerki do mieszkań wielopokojowych. Planował i nadzorował remonty w blokach, wieżowcach, kamienicach oraz w domach. Współautor bloga https://zainwestowani.pl/serii nagrań „Mieszkaniowa Pigułka Wiedzy” oraz współautor książki „Jak sprytnie wyremontować i wyposażyć mieszkanie. Poradnik (nie tylko) dla właścicieli mieszkań na wynajem”.

Grzegorz Grabowski

Grzegorz Grabowski

Ekspert od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami

Współwłaściciel biura rachunkowego wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości. Jego firma obsługuje wielu klientów prowadzących handel lokalami mieszkalnymi, a także najem, podnajem i inne formy zarabiania na nieruchomościach. Sam inwestuje w mieszkania na wynajem, ale na swoim koncie ma również flipy.

Wieloletni praktyk najmu, ekspert w obszarze rozliczeń z najemcami i rozliczeń podatku od najmu. Jest autorem bloga www.wynajmistrz.pl, za pośrednictwem którego pomaga czytelnikom w problemach związanych z podatkami od wynajmu, rozliczeniami z najemcami i w innych kwestiach.

Twórca kilku kursów video o podatkach w nieruchomościach, aplikacji internetowej przeznaczonej dla właścicieli wynajmowanych mieszkań, służącej do samodzielnego rozliczania podatku od najmu i rozliczeń z najemcami.

Członek założyciel Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”, ekspert Stowarzyszenia od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami.

Rafał Ziomek

Rafał Ziomek

Specjalista od wyszukiwania okazji rynkowych

W branży nieruchomości Rafał działa od 2007 roku. Jest znany jako specjalista od wyszukiwania okazji rynkowych. Większość z nieruchomości nabył na licytacjach, przetargach, ale również od osób indywidualnych. Swoje doświadczenie w nieruchomościach, zdobywał od 2004 roku pracując we Francji dla firmy zarządzającej kilkoma tysiącami mieszkań w Alpach francuskich i włoskich. Absolwent Ecole Internationale de Commerce we Francji. 

Praktyk w prowadzeniu własnego biznesu, szkoleniowiec, prowadzi również szkolenia z zakresu inwestowania w nieruchomości oraz licytacji komorniczych. Dziesiątki przeprowadzonych transakcji zakupu nieruchomości ze środków własnych i inwestorów sprawiły, że przekazywana wiedza jest okraszona olbrzymią dawką przykładów i inwestorskiego doświadczenia. Rafał obala mity i przekonania na temat zakupu nieruchomości na licytacjach i przetargach. Prywatnie ojciec, podróżnik, wegetarianin, pasjonat Ashtanga Joga, z której to prowadzi własne zajęcia. Z sukcesem obraca nieruchomościami, od najtańszych mieszkań do projektów deweloperskich. 

Kamil Matysik

Kamil Matysik

Zwolennik „pójścia na całość”

Kamil to zwolennik „pójścia na całość” w każdej branży, którą się zainteresuje. Od 2007 roku rozwija najpopularniejszy w Polsce sklep internetowy z herbatą KrainaHerbaty.pl. W maju 2016 przejął konkurenta YerbaMateStore.pl, a w listopadzie 2016 zostawił całość pod opieką wspaniałej żony i pracowników – poświęcając się całkowicie nieruchomościom.

Od tego momentu wraz z bratem Maciejem pozyskali 32 nieruchomości, które remontują, wynajmują i sprzedają – jako generujące wysokie stopy zwrotu gotowce inwestycyjne. Inwestycje z założenia realizuje przy minimalnym zaangażowaniu kapitału własnego. Na działalność inwestycyjną pozyskali w przeciągu półtora roku blisko 11 mln zł.

W międzyczasie podnajął, podzielił i wyremontował wielorodzinny budynek z 9 mieszkaniami – powstało w nim 40 pokoi i kawalerek na wynajem.

Gdy nie zajmuje się nieruchomościami, układa z 2-letnim synkiem tory 🙂

Wojciech Woźniczka

Wojciech Woźniczka

Negocjator

Od ponad 12 lat wspiera firmy i osoby prywatne w negocjacjach i sprzedaży. W jego szkoleniach wzięło już udział ponad 7000 uczestników z przeszło 70 firm. Prowadzi specjalistyczne szkolenia dla inwestorów w nieruchomości, dzięki którym zaoszczędzili oni już setki tysięcy zł. Sam również inwestuje w mieszkania, robi flipy, a także prowadzi podnajem.

Zdobywca prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2013 roku. Certyfikowany Międzynarodowy Coach ICC.

Autor książki „NEGOCJUJ! Czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach” oraz „Negocjuj 2. Czyli czego nauczyłem się, negocjując dla siebie i dla innych”.

• Pracując w Banku budował strategie sprzedaży i negocjacji w podległych Oddziałach i kierował sprzedażą kluczowych produktów.

• Na co dzień sam inwestuje, robi flipy oraz podnajem, a także uczestniczy i wspiera swoich klientów w negocjacjach na rynku nieruchomości.

• Ściśle współpracuje z grupą firm zajmujących się doradztwem dla developerów oraz pośrednictwem na rynku nieruchomości.

• Wspólnie z Piotrem Hryniewiczem prowadzi jedyny w Polsce specjalistyczny trening negocjacji dla osób inwestujących w nieruchomości.

Prowadził szkolenia ze sprzedaży i negocjacji dla największych firm w kraju, m.in. dla PKO BP, PZU, Tesco Polska, Alior Banku, Getin Noble Banku, UPC Polska, Tchibo, Open Finance, Leroy Merlin i wielu innych.

Sebastian Pawul

Sebastian Pawul

Przedsiębiorca i inwestor

Z rynkiem nieruchomości związany od ponad 15 lat. Właściciel Agencji Obrotu Nieruchomościami specjalizującej się obrotem gruntami pod zabudowy komercyjne i wielorodzinne. Wspólnik firmy konsultingowej oraz kancelarii prawnej.

Ceo oraz udziałowiec spółek inwestujących i zarządzających nieruchomościami. Mentor i trener przyszłych inwestorów na rynku nieruchomości. Partner biznesowy przedsiębiorców w kraju i za granicą.

Jedną z działalności Sebastiana w ramach grupy Pawul Partners (www.pawul.com) jest handel zadłużonymi mieszkaniami. Lata praktyki pozwoliły mu na opracowanie skutecznego modelu prawno-biznesowego, dzięki któremu osiąga w tej branży ponadprzeciętne zyski.

Sebastian będzie dostępny w charakterze doradcy, z którym każdy uczestnik szkolenia będzie mógł porozmawiać na temat handlowania zadłużonymi mieszkaniami oraz skupowania ich zanim dojdzie do licytacji.