HANDLUJ MIESZKANIAMI SKUTECZNIE, Z ZYSKIEM I ZGODNIE Z PRAWEM!

Wiedza od praktyków jest kluczowa, żeby Twoja działalność od pierwszej transakcji była efektywna, rentowna i legalna.

18 maja 2019, Warszawa

Co zyskasz i czego się nauczysz?

U

Znajdowanie okazji

Zapewne już wiesz, że kupowanie poniżej rynku jest kluczowe w tym biznesie

Różne źródła lokali na sprzedaż

Jak zdywersyfikować źródła zakupów?

Handel gruntami

Czy grunty rolne mogą być dobrą alternatywą dla mieszkań?

Grunty a prawo

Jakie są uwarunkowania prawne przy inwestycjach w grunt?

Sprzedaż

Jak sprzedawać szybko i skutecznie?

Negocjacje

Ekspert od negocjacji może pomóc w Twojej transakcji

Podatki

Jak rozliczyć flipa, co z VAT-em, kasą fiskalną?

Networking

Wymienisz doświadczenia z prawie setką osób z tego biznesu

Z dużym doświadczeniem rynkowym, ale także chęcią i umiejętnościami dzielenia się swoją wiedzą

Wykłady poprowadzili eksperci – praktycy

Grzegorz Grabowski

Współwłaściciel biura rachunkowego wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości. Jego firma obsługuje wielu klientów prowadzących najem krótkoterminowy, handel lokalami mieszkalnymi, a także najem, podnajem i inne formy zarabiania na nieruchomościach. Sam inwestuje w mieszkania na wynajem, ale na swoim koncie ma również flipy oraz apartament dla turystów w Zakopanem. Jest autorem bloga wynajmistrz.pl, za pośrednictwem którego pomaga czytelnikom w problemach związanych z podatkami w nieruchomościach, rozliczeniami z najemcami, inwestorami oraz goścmi i w innych kwestiach. Twórca kilku kursów video o podatkach w nieruchomościach, aplikacji internetowej przeznaczonej dla właścicieli wynajmowanych mieszkań, służącej do samodzielnego rozliczania podatku od najmu i rozliczeń z najemcami. Członek założyciel Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”, ekspert Stowarzyszenia od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami.

Marek Golec

Absolwent ekonomii i finansów międzynarodowych uczelni Université Paris 13 we Francji. Zdobył doświadczenie księgowe w międzynarodowych firmach. Dokształcał się na licznych kursach i szkoleniach w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Aktualnie przygotowuje się do egzaminu na doradcę podatkowego. Jest pasjonatem pomagania przedsiębiorcom w mądrym rozliczaniu podatków. Marek będzie dostępny w charakterze doradcy, z którym każdy uczestnik będzie mógł w trakcie szkolenia skonsultować swój przypadek i uzyskać fachową poradę.

Radosław jaśkowiak

Bydgoski przedsiębiorca, praktyk biznesu, rentier, specjalista w obrocie i wynajmie nieruchomości. Wiedzę zdobywał u takich mentorów jak : Brian Tracy, Piotr Hryniewicz, Wojciech Woźniczka, „Rozsądni Bracia”. Punktem przełomowym w jego życiu były narodziny córki Oliwii. Wtedy w jego życiu sporo się zmieniło. Dziś szczęśliwy ojciec i mąż. Od blisko 6 lat z powodzeniem rozwija własną firmę związaną z nieruchomościami. Absolwent Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. Jego pasją są: sport, dobra książka i nieruchomości. Obrócił ponad 160 nieruchomościami, posiada lokale mieszkalne na wynajem, dzięki czemu jest wolny finansowo. Obecnie opracowuje pierwszy projekt deweloperski. Motto : Świat jest za duży, żeby być małym.

Wojciech Woźniczka

Od ponad 12 lat wspiera firmy i osoby prywatne w negocjacjach i sprzedaży. W jego szkoleniach wzięło już udział ponad 7000 uczestników z przeszło 70 firm. Prowadzi specjalistyczne szkolenia dla inwestorów w nieruchomości, dzięki którym zaoszczędzili oni już setki tysięcy zł. Sam również inwestuje w mieszkania, robi flipy, a także prowadzi podnajem.

Zdobywca prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2013 roku. Certyfikowany Międzynarodowy Coach ICC.

Autor bestsellera „NEGOCJUJ! Czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach” oraz „Negocjuj 2. Czyli czego nauczyłem się, negocjując dla siebie i dla innych”.

• Pracując w Banku budował strategie sprzedaży i negocjacji w podległych Oddziałach i kierował sprzedażą kluczowych produktów.

• Na co dzień sam inwestuje, robi flipy oraz podnajem, a także uczestniczy i wspiera swoich klientów w negocjacjach na rynku nieruchomości.

• Ściśle współpracuje z grupą firm zajmujących się doradztwem dla developerów oraz pośrednictwem na rynku nieruchomości.

• Wspólnie z Piotrem Hryniewiczem prowadzi jedyny w Polsce specjalistyczny trening negocjacji dla osób inwestujących w nieruchomości.

Prowadził szkolenia ze sprzedaży i negocjacji dla największych firm w kraju, m.in. dla PKO BP, PZU, Tesco Polska, Alior Banku, Getin Noble Banku, UPC Polska, Tchibo, Open Finance, Leroy Merlin i wielu innych.

Krzysztof Derdzikowski

Z rynkiem nieruchomości związany od 2006 roku. Doświadczenie zbierał podczas pracy dla największego biura nieruchomości w kraju, jak i podczas rozwijania lokalnych oddziałów kilku nowych firmy w branży. Specjalista od gruntów i wszelkich niuansów z nimi związanych. Prowadzi specjalistyczne szkolenia w tym temacie. Autor branżowych tekstów i poradników w lokalnych mediach internetowych oraz drukowanych. Pośrednik, doradca, szkoleniowiec. Prywatnie fan nowych rozwiązań IT w branży nieruchomości i marketingu internetowego.

Bogdan Witkowski

Pierwsze mieszkanie nabył 16 lat temu, a kolejne pięć w odstępach półrocznych (nie mając gotówki). Zdobywał wiedzę na szkoleniach, ale przede wszystkim ucząc się na kolejnych inwestycjach. Praktyk, który nie boi się wyzwań.

5 lata temu zrezygnował z etatu i prowadzi własną firmę zajmującą się głównie obrotem nieruchomościami. Przeprowadził kilkadziesiąt flipów, pracując samodzielnie. Dodatkowo, posiada w portfelu mieszkania na wynajem długoterminowy, generujące mu pasywny przychód.

Wolny czas spędza aktywnie z rodziną – w szczególności na jeździe na nartach i rowerze.

Motto życiowe: Za sukcesem męża stoi jego żona 🙂

Marcin Kujanek

Inwestor i praktyk flipowania. Przedsiębiorca z ponad 20-letnim doświadczeniem. Obecnie zarządza spółkami kapitałowymi Lighthouse Investments oraz Quercus Development. Inwestuje prywatnie, przez działalność gospodarczą, sp. z o.o. oraz wspólnie z innymi inwestorami. Prowadzi również obsługę inwestora.
Fascynat testowania różnych rozwiązań we flipowaniu. Mieszkania remontuje, odświeża lub tylko sprząta. Lubi projektować koncepty funkcjonalne wnętrz i robić w nich nowoczesny home staging.

8:30 - 9:00

Rejestracja Gości

9:00 - 9:15

Przywitanie Gości

9:15 - 10:25

Pierwszy wykład:

SŁOWA Z WYSOKIM ROI – słowa i zwroty, które przyniosą Ci największe korzyści w sprzedaży i negocjacjach 🙂Wojciech Woźniczka

 • Jakie zwroty pomagają uzyskiwać lepsze rezultaty negocjacji i sprzedaży
 • Jak reagować na zastrzeżenia i obiekcje drugiej strony w trakcie negocjacji
 • Co mówić, aby budować regułę niedostępności i społeczny dowód słuszności
 • Pytania pierwszej i ostatniej szansy

10:25 - 10:40

Przerwa kawowa

10:40 - 11:50

Drugi wykład:

Pozyskiwanie nieruchomości na handelRadosław Jaśkowiak

 • Lepsze i gorsze źródła okazji inwestycyjnych
 • Szczegółowe omówienie ciekawych źródeł okazji
 • Kluczowe elementy poszczególnych źródeł (na podstawie przykładów z życia wziętych)

11:50 - 12:05

Przerwa kawowa

12:05 - 13:15

Piąty wykład:

Jak drogo sprzedać flipa, czyli jak zarobić mimo wzrastającej konkurencji Marcin Kujanek

Marcin od kilku lat flipuje mieszkaniami w Łodzi. Jest znany na rynku z tego, że maksymalizuje ceny sprzedaży Swoich nieruchomości, a jednocześnie sprzedaż zazwyczaj nie trwa u niego dłużej niż miesiąc. Podczas prezentacji opowie o tym:

 • Jak remontować, żeby znacząco podwyższyć cenę sprzedaży?
 • Jak przygotować ofertę i jakich kanałów promocji i informacji użyć, żeby dotrzeć do właściwych klientów?
 •  Jak prezentować lokal i skutecznie dopinać sprzedaż?

13:15 - 14:15

Lunch

18 maja 2019

Agenda

Pierwsza połowa dnia

18 maja 2019

Agenda

Druga połowa dnia

14:15 - 15:25

Trzeci wykład:

A może zamiast mieszkaniami pohandlujemy gruntami? Potencjał inwestycyjny gruntów rolnychKrzysztof Derdzikowski

 • Czy warto inwestować w ziemię?
 • Różnice pomiędzy gruntami z planem i bez planu
 • Uzyskiwanie Warunków Zabudowy
 • Metody podziału nieruchomości rolnych
 • Zakup za zgodą KOWR, czy zakup z wyłączeniem ustawy?
 • Idealny przykład inwestycyjny
 • Jeszcze raz o tym czy warto oraz o najczęstszych wadach gruntów

15:25 - 15:40

Przerwa kawowa

15:40 - 16:50

Czwarty wykład:

Win-win, czyli jak współpracować z ludźmi, żeby przynosili Ci okazje? – Bogdan Witkowski

Bogdan z sukcesem handluje mieszkaniami od kilkunastu lat, a od kilku lat jest to jego jedyna praca i jednocześnie pasja. Podczas prezentacji opowie o tym:

 • Jak współpracować z innymi ludźmi, w szczególności z pośrednikami, żeby zapewnić sobie stały dopływ mieszkań do kupienia poniżej wartości rynkowej?
 • Jak szybko ocenić okazję, żeby być pewnym zarobku jeszcze przed zakupem?
 • Remontować czy nie remontować? – oto jest pytanie.

16:50 - 17:05

Przerwa kawowa

17:05 - 18:15

Piąty wykład:

Jak rozliczać handel mieszkaniami (formy działalności, podatek dochodowy, VAT, kasa fiskalna)Grzegorz Grabowski

 • Czy flipy to jest działalność gospodarcza?
 • Którą formę rozliczania wybrać: działalność gospodarczą, spółkę z o.o., inną spółkę?
 • Czy i kiedy handel mieszkaniami podlega VAT i o co chodzi z tym mitycznym 30%?
 • Dlaczego flipy często powodują konieczność korzystania z kasy fiskalnej?

+ Bonus:

 

Jak rozliczać cesje – Marek Golec

18:15 - 19:00

Rozmowy w mniej formalnej atmosferze

Jak było na poprzednich edycjach?

Organizowaliśmy to szkolenie już po raz czwarty. Sala zawsze była pełna, prelekcje ciekawe, a dyskusje bardzo gorące. Bilety wyprzedawały się na długo przed szkoleniem.

Ponad 300 zadowolonych uczestników

„Super szkolenie. Kawał dobrej roboty. Prelegenci dali kawał dobrej i sprawdzonej wiedzy. Dziękuję bardzo. Za rok też będę :-)”

Andrzej

„Było przecudnie, wspaniali ludzie i ciekawe wykłady. :-)”

Faustyna

„Intensywny weekend z praktykami z rynku nieruchomości. Szkolenia z handlu mieszkaniami. Dzięki za kolejna lekcję negocjacji Wojtek Woźniczka. Za super motywację Grzegorz Grabowski i za cenne wskazówki Grzegorz Bera i Marek Golec.”

Marcin

„To moje pierwsze szkolenie, więc każda prelekcja była dla mnie bardzo ciekawa. Dodatkowo dziękuję za możliwość poznania tak dużej liczby osób w jednym czasie”

Paweł

„Bardzo dużo konkretnej wiedzy – Brawo!”

Maciej

„Heja, po szkoleniu bardzo dziękuję organizatorom za solidną porcję (czy też kilka porcji konkretów w przedmiotowej materii;) Jednocześnie dziękuję wszystkim poznanym za kuluarowe rozmowy i zawarte znajomości. Tym czasem jeśli wśród Was są również osoby, które poławiają perły w Warszawie lub Pruszkowie – serdecznie zapraszam do współpracy. Pozdrawiam!”

Wojciech

„Podłączam się do gratulacji, ekstra konferencja, głowa pełna inspiracji!”

Karolina

„Super szkolenie! Dzięki, poziom motywacji podniósł się do odpowiedniego poziomu, teraz tylko działać. :-)”

Tomasz

„Grzegorzu. Na wstępie chciałem serdecznie podziękować – naprawdę świetne szkolenie i bardzo cieszę się, że mogłem tam z Wami być. Spodziewałem się różnych rzeczy, ale po wystąpieniu Dawida szczęka opadła mi do ziemi i miałem tak aż do końca weekendu ;-)”

Bartosz

Gdzie i kiedy

Sobota, 18 maja 2019, godz. 8:30 – 18:30, Warszawa, Airport Hotel Okęcie

Hotel Airport Okęcie ul. 17 Stycznia 24 Warszawa

Partnerzy

Nagrania

Twoja inwestycja

Kup nagranie ze szkolenia już teraz!

Powyższa cena jest kwotą brutto. Kupując nagranie akceptujesz regulamin. Po kliknięciu „Kup Nagranie” odpowiedni produkt zostanie dodany do Twojego koszyka w sklepie internetowym, gdzie będzie można opłacić zamówienie oraz ewentualnie podać dane do faktury. Jedynie opłacone zamówienie gwarantuje Ci uczestnictwo w dostęp do nagrania. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów z płatnością, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

W jaki sposób otrzymam nagrania ze szkolenia?

Jeśli wykupisz bilet z nagraniem albo samo nagranie, uzyskasz dostęp do filmów poprzez specjalną platformę. Pamiętaj, że nagrania znajdą się na tej platformie dopiero po szkoleniu, w terminie maksymalnie do 30 dni (najprawdopodobniej w ciągu około tygodnia).

Jak mogę zapłacić za naganie?

Płatności obsługuje firma Tpay. Możesz skorzystać z szybkich przelewów internetowych oraz Paypal. Możesz również wykonać przelew bezpośrednio na konto naszej spółki (napisz do nas, jeśli chcesz skorzystać z tej możliwości).

Napisz do nas!

telefon: +48 507 029 298

e-mail: szkolenia@wynajmistrz.pl

Facebook

Organizator:

Kojok Sp. z o.o.

NIP 1182104354

REGON 360629800

J. Słowackiego 16/18

01-627 Warszawa